Sob 19:23, 19 Lis 2011 Zobacz profil autora

Dziewczyny Zapominamy o tym Meczu i MOBILIZACJA na Następny ; ]

Sob 19:37, 19 Lis 2011 Zobacz profil autora
tczewiak
Klub Kibica

Posty: 36

Mała relacja z ostatniego meczu (Sambor - Słupia )
Na meczu meldujemy się w liczbie 30 osób. Z nadzieją że nasze dziewczyny zaprezentują się tak samo jak w 1 meczu w Słupsku. Przez cały mecz głośno i kulturalnie wspieramy nasz Sambor . W trakcie meczu przez jakiś czas machamy trójkolorowymi flagami . 1 połowa wypadła pozytywnie jeżeli chodzi o grę naszych dziewczyn . Lecz w 2 połowie czerwoną kartką została ukarana nasza zawodniczka , co bardzo źle wpłynęło na nasz dalszy rezultat gry . No i niestety zamiast wygranej i kolejnych 2 punktów które umocniły by naszą pozycję lidera oraz zwiększyły szanse na awans spotkała nas niespodzianka . Sambor poniósł swoją pierwszą porażkę i to na własnym terenie . Sędzia był nie ogarnięty co zmusiło nas do kilku okrzyków w jego stronę w celu uświadomienia mu jego błędów . Do końca drugiej połowy cały młyn jak i pikniki wierzyli że istnieją szanse na wygraną co najmniej 1 punktem bądź w najgorszym przypadku remis. No cóż w końcu i tak kiedyś porażka musiała nas spotkac , gdyż nie jesteśmy perfekcyjnym zespołem -najlepsi też przegrywają Mruga Mimo wielu zmarnowanych akcji naszych dziewczyn w tym meczu , które mogły by zapewnic wygraną , nie mamy do nich urazy za ten mecz . Jeżęli chodzi o doping to moim zdaniem najgłośniejszy w tym sezonie . Miejmy nadzieję że na treningu dziewczyny wyciągną wnioski ze swoich błędów i pokażą się na następnym (wyjazdowym) meczu z jak najlepszej strony - Jesteśmy z Wami ... !

Relacja z trybun ujawni się jakoś na dniach .

Relacjonował Kibic Sambora !

Sob 20:27, 19 Lis 2011 Zobacz profil autora
Justa
Zawodniczka

Dołączył: 18 Lis 2011
Posty: 4

Witam serdecznie.Bardzo przepraszamy za postawe na boisku.Ja do tej pory nie moge zasnac i wiem,ze dzisiaj zagralam kiepsko,ale wybaczcie prosilam o zmiane ze swojej strony przepraszam za kiepski mecz.Teraz trzeba wyciagnac wnioski i isc dalej ku zwyciestwu.Dzieki,ze jestescie z nami na dobre i na zle,ale nie odbierajcie nam ambicji-PROSZE!

Nie 0:56, 20 Lis 2011 Zobacz profil autora
Ruszy
Klub Kibica

Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 44

Skąd: TCZEW

Nawet najlepsi popełniają błędy, ważne żeby do następnego meczu wyciągnąć odpowiednie wnioski, i nie popełniać tych samych błędów. Mimo wszystko nie było aż tak źle, życzę dobrej nocy Wesoly

Czy wygrywasz, czy nie...

Ostatnio zmieniony przez Ruszy dnia Nie 1:33, 20 Lis 2011, w całości zmieniany 1 raz
Nie 1:33, 20 Lis 2011 Zobacz profil autora
tczewiak
Klub Kibica

Posty: 36

Pani Justyno ? Czy to przez ból pleców pani zagrała słaby mecz ? Widac było na boisku iż nasz rywal był bardzo zmobilizowany na wczorajszy mecz no i udało im się . Szkoda tych akcji w ostatnich 5 minutach widac było że byłyście bardzo podenerwowane wszystkie piłki leciały w bramkarkę przynajmniej tak to było widac z trybun . Pozdrawiam Mruga

Skąd: Tczew

Dobra 1 mecz przegrany, nic się nie stało może i to na dobre wyjdzie bo będzie przy nastepnych meczach jeszcze większa mobilizacja i chęć aby rozgromić rywala i pokazać kto w tej lidze rządzi ! Justyna my wam ambicji nie odbieramy źle przyjmujecie tą przyśpiewke dlatego krótko to wytłumacze - Chodzi o to że gdy gracie dajecie z siebie wszystko ale wynik jest dupny to chcemy abyście dali z siebie jeszcze więcej niż jesteście w stanie, zacząc grać ponad swoje możliwości. To nie ma na calu wam że tak powiem dojebać tylko dać powera !

Nie 10:22, 20 Lis 2011 Zobacz profil autora
Justa
Zawodniczka

Posty: 4

Jesli ta przyspiewka ma takie znaczenie to oki Wesoly Plecy niestety nadal bola i po tym meczu ledwo siedze,wiec jest to jakas przyczyna mojej niedyspozycji w wczorajszym meczu,ale nie ma co sie tlumaczyc bolem,bo druga polowa byla zenujaca i trzeba popracowac na treningu i wszystko w spokoju sobie omowic.Jeszcze duzo meczy przed nami i bedziemy robic wszystko,aby fotel lidera u nas pozostal.

Nie 11:59, 20 Lis 2011 Zobacz profil autora
Macioo
Klub Kibica

Posty: 9

Nic wielkiego się nie stało. Kiedyś musiał być ten pierwszy raz i teraz musicie wyciągnąć z tego meczu wnioski i w następnym meczu w Płocku grać tak jak gracie od początku sezonu. Myślę, że duży wpływ na tą porażkę mieli po części "Sędziowie" którzy NIE OGARNIALI ale mniejsza z nimi. Będzie Dobrze !!

SAMBOR TCZEW !!!!

Nie 12:55, 20 Lis 2011 Zobacz profil autora
Adrian

Posty: 207

Skąd: Tczew

Dokładnie, Justyna walczyć trenować ! Mamy bardzo dobre zawodniczki i wiemy że stać was na dużo Jezyk

Nie 14:44, 20 Lis 2011 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum www.mkssambortczew.fora.pl Strona Główna » Dział ogólny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)